Apie mus » Naujienos
Projektas "Futboliukas"

       Lietuvos masinio futbolo asociacijos organizuojamame projekte „Futboliukas“ 2021 m. rudenį nusprendė dalyvauti Prūsalių skyriaus „Riešutėlių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikai. Projektas vykdomas spalio - gegužės mėnesiais. „Futboliuko“ uždaviniai: sudominti vaikus sportu ir sveika gyvensena, suteikti galimybę žaisti futbolą lauke ir uždarose darželio patalpose, sudaryti palankias sąlygas vaikams ne tik ugdyti savo fizinius gebėjimus žaidžiant, bet ir skatinti smalsumą pažinti futbolą per kūrybinę pusę. Kiekvieną mėnesį vaikai atliks tam mėnesiui parengtas užduotis, o koordinatorius iki einamo mėnesio paskutinės dienos į Projekto puslapį - www.asfutboliukas.lt - įkels 5-7 nuotraukas iš einamo mėnesio užduočių ir trumpai aprašys įgyvendintas veiklas. 
       Spalio mėnesį vaikai kūrė savo komandos logotipą, „Futboliuko“ taisykles. Tinkamiausiu komandos logotipu išrinktas Liepos Urbietės ( „Riešutėlių“ gr.) sukurtas logotipas.

       2021 m. lapkričio mėnesį Prūsalių darželyje svečiavosi Telšių apskrities futbolo federacijos atsakingas sekretorius, buvęs Plungės futbolo komandos "Babrungas" vadovas Darius Preibys. Papasakojo vaikams apie futbolą, surengė įvarčių turnyrą. "Riešutėliai" šventė pergalę.